Фотографка із Оріхова створила благодійний календар із військовими Збройних Сил України

Ціна одного примірника становить 305 гривень. Одна третина цієї суми витрачається на друк календаря, а дві третини – йдуть на благодійний фонд. До цього часу вдалося зібрати вже 12 тисяч гривень. Отримані кошти спрямовані на підтримку українських військових.

Анастасія Ракурс, мешканка Оріхова, змушена була переїхати до обласного центру через постійні обстріли з боку російської армії. Тут вона розпочала вивчати мистецтво фотографії, повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

У минулому році вона вже працювала над схожим проєктом, створивши календар, присвячений українським жінкам. Цього року вирішила звернути увагу на благодійну діяльність для ЗСУ.

«Моє бажання – щодня нагадувати людям про тих, хто бореться за нас, за нашу свободу, за кожен наш день», – ділиться Анастасія Ракурс.

Робота над календарем розпочалася в серпні, а в листопаді вдалося завершити проєкт. На жаль, не всі герої на цих фотографіях залишилися живими.

«Дуже багато загинуло друзів і зараз не час емоції випускати. Так, буває тяжко, інколи криє, коли дивишся, що людям байдуже — це важко, але я не маю права опускати руки», — розповідає героїня, пані Юлія, яка  пішла служити у 2015 році санітаркою, свій військових шлях продовжила і під час повномасштабної війни — медикинею.

Источник: https://forpost.media/novosti/fotohrafka-iz-orikhova-stvoryla-blahodiynyy-kalendar-iz-viyskovymy-zbroynykh-syl-ukrainy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top