Фракція міської ради Запоріжжя знайшла спосіб допустити журналістів на сесію міськради

Вперше за більш ніж пів року запорізькі журналісти зможуть відвідати сесію Запорізької міської ради. Їх офіційно запросили депутати фракції “Європейська солідарність”.

Відповідного листа за підписом голови фракції Олександра Константинова відправили на ім’я міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та секретаря міської ради Геннадія Наумова. У листі депутати вимагають проінформувати запорізькі медіа про запрошення на пленарне засідання, яке відбудеться в середу 27 січня.

«Українське законодавство вимагає відкритості влади, в тому числі місцевої. ЗУ «Про місцеве самоврядування» та Регламент Запорізької міської ради передбачають можливість присутності представників ЗМІ на засіданнях ради, – коментує Олександр Константинов, – Тому вважаємо недопуск журналістів порушенням законодавства та права представників ЗМІ безперешкодно виконувати свої професійні обов’язки. Згідно ст 5 Регламенту ЗМР ініціаторами запрошення представників ЗМІ на засідання можуть бути депутатськи фракції, тому фракція ЄС вирішила скористатись таким правом” – прокоментував інціативу голова фракції у міській раді Олександр Констанинов. Також він зазначив, що фракція виносить на пленарне засідання 27.01 проект рішення про безперешкодний доступ представників ЗМІ до будівлі міськвиконкому. Нагадаємо, після оголошення в країні карантину міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заборонив впускати до приміщення ради журналістів. Варто сказали, на офіційні заходи до обласної ради журналістів пропускають та навіть запрошують.

Сообщение Фракція міської ради Запоріжжя знайшла спосіб допустити журналістів на сесію міськради появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/frakcija-miskoi-radi-zaporizhzhja-znajshla-sposib-dopustiti-zhurnalistiv-na-sesiju-miskradi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top