Фронт та удари дронами по Росії. Зеленський розповів про важливі наради з військовими

Президент України Володимир Зеленський провів низку важливих військових нарад під час яких було обговорено ситуацію на фронті, а також виробництво дронів для майбутніх операцій.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал президента.

Під час першої наради Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача Збройних сил України (ЗСУ) Олександра Сирського, який сьогодні, 15 березня, повернувся з Авдіївського напрямку. Останній розповів про ситуацію на напрямку, а також на інших ключових ділянках фронту. Було узгоджено подальші дії.
Під час другої наради були присутні:
начальник Генерального штабу ЗСУ Анатолій Баргилевич;
міністр оборони Рустем Умєров;
заступник головнокомандувача ЗСУ Вадим Сухаревський.
Було визначено найуразливіші місця ворога, де наші воїни можуть завдати йому найбільшої шкоди.
«І будемо завдавати. Що більше російська держава втрачатиме і що більшою буде ціна її агресії, то ближчим буде справедливе завершення цієї війни», — додав президент.

Фото: Володимир Зеленський, президент України (t.me/V_Zelenskiy_official)
Третю нараду президент провів з представниками Кабінету міністрів, оборонно-промислового комплексу й інших відомств. Вона стосувалась виробництва високотехнологічних дронів для проведення операцій.
«В Україні є така зброя, але вона повинна ставати далекобійнішою, масовішою та потужнішою. Визначили відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишатися без відповіді», — заявив Зеленський.
Ситуація на фронті
В Україні на фронті впродовж доби відбулося 76 бойових зіткнень. Агресор намагається штурмувати позиції ЗСУ на двох напрямках у Донецькій області.
Зокрема, як пишуть в Інституті вивчення війни, російські війська просунулися на захід від Авдіївки та Запорізької області. Вони залучають тактичні та оперативні резерви для участі у боях на сході, намагаючись посилити темпи наступальних операцій.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265804/front-ta-udari-dronami-po-rosii-zelenskij-rozpoviv-pro-vazhlivi-naradi-z-vijskovimi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top