Футзальний клуб “АРПІ Запоріжжя” зіграв повторний матч однієї восьмої фіналу Кубка України

Після нічиї 4:4 у Сумах команда Першої Ліги “Food Centre СумДУ” приїхала до Запоріжжя із серйозними намірами.

Працювати над виконанням установки свого тренера гості почали з перших хвилин. Уже в дебюті гри Руслан Острога точним ударом під стійку відкрив рахунок. Так, за сумою двох матчів “Food Centre СумДУ” вийшов вперед. Запоріжці спробували швидко відіграти пропущений м‘яч. Михайло Трубаров від душі зарядив у поперечку. Ще раз каркас воріт урятував гостей після удару Дмитра Кондращенка. Захопившись атаками, гравці “АРПІ-Запоріжжя” пропустили блискавичну контратаку.

Так рахунок став 0:2, а у Запоріжжі повіяло сенсацією. Команда Першої ліги отримала шанс вибити із розіграшу Кубка України представника Екстра-ліги. До завершення тайму Яссін Ессаргіні відіграв один гол, по-капітанськи зарядивши м’яч під поперечку. Рахунок 1:2 залишав надію прихильникам запорізької команди на успішний камбек.

У другому таймі гравці “АРПІ-Запоріжжя” віддали усі сили, щоб відігратися. Але суперник міцно тримав оборону. При першій же ліпшій нагоді “Food Centre СумДУ” відповідав контратаками. Нервова гра з великою кількістю жовтих карток незабаром призвела призвела до вилучення. У меншості без Дмитра Кондращенка “АРПІ” пропустив третій гол. Голкіпер гостей Юрій Козаченко розігнав атаку, витримав на паузі потрібний момент і викотив на ногу Дмитрові Ігумнову. Той пробив бездоганно. Після тайм-ауту запорізька команда почала грати з п‘ятим польовим. Суперник витримав натиск і зумів покарати за помилку. Гол Максима Мисловського у порожні ворота розставив усі крапки над “і”.

На останніх секундах матчу Яссін Есаргіні встановив остаточний рахунок 2:4, але цього було мало. “АРПІ-Запоріжжя” вилетів із Кубка України і тепер сконцентрує усі сили на виступі у чемпіонаті. Наступну гру Екстра-ліги команда Максима Павлюка проведе у суботу на виїзді з херсонським “Продексімом”.