Гарне відео: українські військові зняли ролик із закликом вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Військові Збройних сил України закликають всіх громадян запалити свічку в пам’ять про загиблих від голоду в 30-х роках.

Головнокомандувач  ЗСУ Віктор Муженко заявив, що українська армія сильна, тому що пам’ятає про Голодомор і захищає Україну. На своїй сторінці в Фейсбук, Віктор Миколайович закликає всіх громадян нашої держави вшанувати пам’ять захиблих.

“Хто вдома – о 16.00 запаліть свічку пам’яті на своєму вікні”, – написав він.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1″version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

На суші, на морі й у небі – #ЗСУ сильні, тому що пам’ятаємо про Голодомор і захищаємо Україну.24 листопада – де б ти не був – вшануй. Хто вдома – о 16:00 запаліть свічку пам’яті на своєму вікні.Відео зняте Young»Hungry Production за підтримки Міністерство інформаційної політики України, за участю Український інститут національної пам'яті, Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine і Центр Досліджень Визвольного Руху.

Опубліковано Віктором Муженком Четвер, 22 листопад 2018 р.

Скриншот публикации Виктора Муженко (https://www.facebook.com/v.muzhenko)

В Україні Голодомор 1932-1933 років розцінюється як акт геноциду українського народу, викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу й Української СРР на чолі зі Сталіним. Дії уряду СРСР були розраховані на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Нагадаємо, що завтра, 24 листопада в Україні відбудуться жалобні заходи до 85-ї роковини Голодомору.

Читайте також: Білі мухи налетіли: на Запоріжжі випав перший сніг – відео

Сообщение <strong>Гарне відео: українські військові зняли ролик із закликом вшанувати пам’ять жертв Голодомору</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/khoroshee-video/garne-video-ukrainski-vijskovi-znjali-rolik-iz-zaklikom-vshanuvati-pam-jat-zhertv-golodomoru.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top