Гауляйтер Балицький фактично підтвердив низьку статистику отримання паспортів рф на ТОТ

В ефірі пропагандистського телеканала гауляйтер Є.Балицький зробив чергову гучну заяву. Він запевнив, що 80% мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області восени вже матимуть російський паспорт.

«Зараз у села їздять виїзні бригади. Попит величезний. Треба підготуватись до виборів у вересні, а для цього людям потрібні паспорти» —  заявив гауляйтер. Проте потім скромно додав, що сподівається на те, що до літа до 50% мешканців отримають російські кольорові папірці.

Таким чином, попри гучні заяви, Є.Балицький фактично підтвердив, що статистика видачі паспортів у Запорізькій області набагато гірша, ніж її малюють пропагандисти. І це підтверджує той факт, що за цілий рік окупації бажаючих отримати паспорт складає не більше 20% від тих, хто залишився у захоплених містах. А отже решта людей чітко знає, що Запорізька область — це Україна, і не бажає ставати частиною країни-терориста.

Нагадаємо, окупанти створюють всі умови для того, аби мешканці тимчасово окупованих територій були змушені отримати паспорт рф. За повідомленнями Генштабу, у окремих населених пунктах рашисти впровадили нові правила: з 1 січня люди, які не мають російський паспорт, не зможуть отримати грошові виплати, зокрема, зарплату.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/hauliayter-balytskyy-faktychno-pidtverdyv-nyzku-statystyku-otrymannia-pasportiv-rf-na-tot.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top