Геращенко запустила кампанію проти дискримінаційних жартів Зеленського

Ірина Геращенко взяла активну участь у флешмобі обурення українців – #даю24години. Пані Ірина вимагала від Зеленського вибачень до людей з інвалідністю, з іншою сексуальною орієнтацією та інших, ображених жартами коміка-кандидата.

За 24 години Геращенко не отримала жодних коментарів і вибачень.

На своїй сторінці у Facebook пані Ірина зазначає:

“Пройшло 24 години. Ані кандидат Зеленський, ані його штаб, ані його студія – квартал, ані його сценаристи НЕ ВИБАЧИЛИСЯ перед людьми з інвалідністю. 
Мова ненависті, дискримінація відкидає нас від ЄС і НАТО, адже ключовими принципами цих інституцій є повага до прав людини, толерантність”.

Також Ірина Геращенко оприлюднила цілий список кроків протидії дискримінації Зеленського і його фільмів і програм.

Геращенко закликає депутатів, активістів, експертів, міністерства та відомства – усім стати на захист дискримінованих груп.

Закликаю всіх кандидатів в президенти, які не вийшли до другого туру, публічно заявити про неприпустимість дискримінації людей із фізичними вадами, з інвалідністю. Закликаю неурядові організації не мовчати, не підігрувати злу, замаскованому під пошлий гумор і дати публічну оцінку мові ненависті, яка стала нормою в репризах кварталу і Слуги (мається на увазі серіал – ред.)”, – наголошує віце-спікерка.

Источник: https://forpost.media/novosti/gerashhenko-zapustila-kampaniju-proti-diskriminacijnih-zhartiv-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top