Голова найчисельнішої молодіжної організації України розповіла про можливості для молодих запоріжців

Вчора Запоріжжя відвідали керівники ВГО “Солідарна Молодь”. В офісі Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” представники найчисельнішого молодіжного осередку поспілкувались з депутатами місцевих рад та активістами запорізького крила “Солідарної Молоді” про нові можливості для молодих українців.

Голова ВГО «Солідарна Молодь», депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва
розповіла з власного прикладу, що молодіжний рух сьогодні – не просто формальність, а рушійна сила.

Думаю, що після цієї зустрічі у нас чітко кристалізувався план, що буде робити команда, які обере напрями діяльності. Це впершу чергу створення приємної для молоді та їх розвитику атмосфери, це і дебати, і дискусійні клуби, навчання, поширення цінностей, пропагування ідеології. Словом – це речі, які дуже фундаментальні і які потребують великого масиву часу, але лише така покрокова робота дозволить через 5-10 років отримати результат. Інакше ніяк”,- наголосила Дінара Габібуллаєва.

Учасники, які приїхали до Запоріжжя разом з народною обраницею, також поділились враженнями про зустріч та побажаннями для молоді.

«Ми бачимо, що в Запоріжжі є купа натхненних молодих людей, які знають, що вони хочуть робити. Вони всі з різних сфер і дуже приємно, що навіть учні шкіл долучаються до молодіжки. Ми якраз пропагуємо, що молодь має бути політично активною навіть не зі студентських років, а раніше. Тоді ми зможемо просувати політичну освіту на більш високому рівні. Я сподіваюсь, що нам вдалось зарядили й вмотивували їх на нові цікаві проєкти та ініціативи. Думаю, що наступного разу ми приїдемо до Запоріжжя не просто на зустріч, а вже на новий проєкт, де будемо створювати щось не тільки на Запоріжжя, а й на всю область», – розповів заступник голови ВГО “Солідарна молодь” Олексанр Решетков.

Ще одна активістка київського крила молодіжки порадила запорізькій молоді бути активнішою. В рамках карантину це важко робити, але опісля його закінчення можна буде робити щось яскраве з новим натхненням.

Молодь дуже талановита, молодь має потенціал, всі мають якісь таланти та нахили, але трошки не вистачає якоїсь активної діяльності.  Коли люди дивляться на дорослих політиків то може здатись, що це щось далеке, до мене неблизьке і мені це не потрібно. Навпаки, ми демонструємо, що “молодіжка” може зімнювати і створювати щось важливе та значне. У нашій коанді є учасники від 14 років і це демонструє, що меж у віці дійсно немає“, – зазначила заступниця ВГО “Солідарна молодь”  Ірина Шатохіна після зустрічі.

Після продуктивної розмови учасники вирушили на зустріч вже до Мелітополя.

Сообщение Голова найчисельнішої молодіжної організації України розповіла про можливості для молодих запоріжців появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/golova-najchiselnishoi-molodizhnoi-organizacii-ukraini-rozpovila-pro-mozhlivosti-dlja-molodih-zaporizhciv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top