Голова Запорізької обласної ради прокоментувала передачуЗапорізькій ОВА повноважень облради

Як раніше повідомляв «Акцент», Верховна Рада України ухвалила рішення про передачу повноважень Запорізької обласної ради Запорізькій обласній військовій адміністрації на період дії воєнного стану.

Повноваження щодо управління комунальними підприємствами ЗОР, кадрові питання, питання комунальної власності та будівництва тимчасово будуть передані до ЗОВА.

«Виконавчий апарат обласної ради залишається працювати. Я впевнена, що професіоналізм та досвід роботи працівників виконавчого апарату будуть корисними у розв’язанні нагальних питань мешканців Запорізької області.

Вкотре хочу подякувати працівникам апарату та свідомим депутатам Запорізької обласної ради, які з 24.02.2022 і по сьогодні залишились поруч та пліч-о-пліч зі мною  допомагали усім, хто цього потребував, з розселенням, гуманітарною допомогою, шукав та знаходив можливості роботи з закордонними партнерами та благодійниками, швидко реагував на проблеми та потреби наших людей! Ви — найкращі!  Разом ми сила!

Протягом двох років війни ми змогли вистояти – це спільна робота, яка вимагала і вимагає надзвичайних зусиль. Ми й надалі будемо спільно працювати в інтересах жителів Запорізької області.
Після нашої Перемоги повноваження обласної ради будуть здійснюватися згідно з чинним законодавством України.
Переможемо!», — наводить слова Олени Жук відділ комунікацій Запорізької обласної ради.   

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/golova-zaporizkoyi-oblasnoyi-radi-prokomentuvala-peredachuzaporizkij-ova-povnovazhen-oblradi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top