Голова Запорізької області повідомив про “аварійне відключення” ТЕС, соцмережами ширяться протилежні відео

Вчора, 3 лютого, ввечорі всю Запорізьку область схвилювала новина про аварію на ТЕС в Енергодарі. Майже весь Василівський район лишився без світла. По інформації із соцмереж ситуація торкнулась навіть Нікополя, що знаходиться на іншому березі.

Як виявилося, сталося аварійне відключення усіх енергоблоків ТЕС. Люди чули страшенний гул, що пояснили спусканням пари з електростанції. За словами очевидців, що зафільмували все що відбувалося на відео, в небі були стовпи чи то диму, чи то попелу. Почала поширюватися паніка, і на даний момент реальна ситуація залишається невідомою.

Голова області Олександр Старух поспішив заспокоїти запоріжан та на свої сторінці в соцмережах повідомив, що сталося аварійне відключення і ніякої загрози не має:

В коментарях до його посту люди пишуть про викид вугільного пилу і вимагають дати екстренне звернення по центральних телеканалах. Але рівень Запорізької області – це власна сторінка у соцмережах.

В той самий час в соцмережах публікували відео того, що відбувалося:

Читайте також: “Це нічого не означає”: директорка туристичного департаменту Запорізької міськради пояснила відео за своєї участі

Сообщение Голова Запорізької області повідомив про “аварійне відключення” ТЕС, соцмережами ширяться протилежні відео появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/golova-zaporizkoi-oblasti-povidomiv-pro-avarijne-vidkljuchennja-tes-socmerezhami-shirjatsja-protilezhni-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top