Голова Запорізької райради пропонує проголосувати за значні надбавки до свого окладу

Сьогодні, 3 лютого, в Запорізькій районній раді відбувається сесійне засідання депутатів. Як стало відомо, голова Запорізької райради Олександр Філін пропонував депутатам збільшити собі зарплатню коштом надбавок до свого окладу, а також зробити надбавки своєму замові. При цьому іншим робітникам ради, наприклад, водієві та прибиральниці, підвищення зарплат світило лише в розмірі 1000 гривень.

Завдяки надбавкам заробітна плата Філіна мала зрости вдвічі за його оклад і скласти 33 750 гривень. Також проєкт передбачав відшкодування на оздоровлення.

«Де тут інтереси громадян, мешканців району?

При цьому, в наступному проєкті мова йде про підвищення заробітної платні працівникам апарату ради на 1000 грн. Двом працівникам по 1000 грн. В разі прийняття рішення вам не буде соромно?

Також питання до колег: чим будуть керуватись ті колеги, що підтримають?

До вас, пане голово, прохання: будь ласка, на ділі, а не на словах, продемонструйте усім нам конструктив та продуктивність в роботі, щоб увесь депутатський корпус був просто зобов‘язаний голосувати за надбавки та премії вам і в більших розмірах.

Тому, враховуючи велике навантаження на бюджет району в нинішній ситуації, Фракція «Європейська Солідарність» виступає проти такого свавілля та голосує проти цих проєктів рішень», – наголосив Дмитро Кирильчук.

Саме тому фракція «Європейська Солідарність» виступила проти рішення про надбавки голові і заступнику та підтримала збільшення заробітної платні працівникам райради.

Читайте також: У Запоріжжі на світлофорі зіштовхнулись 3 автівки: момент ДТП (відео)

Сообщение Голова Запорізької райради пропонує проголосувати за значні надбавки до свого окладу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/golova-zaporizkoi-rajradi-proponuie-progolosuvati-za-znachni-nadbavki-do-svogo-okladu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top