Головний театр Запорізької області шиє речі для армії — фото

Колектив театру імені Магара займається волонтерством на підтримку Збройних сил України

Виготовленням дощовиків, балаклав, устілок для взуття, білизни та медичних джгутів — цим тепер займаються співробітники академічного обласного українського муздрамтеатру імені Магара. Під час війни тут працюють без вихідних. Закінчують роботу тоді, щоб була можливість виїхати додому на громадському транспорті. Зроблені речі передають у військовий госпіталь, 5-ю та 9-ю лікарні. А також волонтерам, які доставляють необхідне воєнним. Про це «Індустріальці» розповіла заступник директора Тамара Камлик. В мирний час вона займається організацією глядачів. А зараз робить джгути.

У театрі імені Магара

Скільки в театрі виготовили одиниць різних речей? Наприклад, в день народження театрі, яке було 5 березня (виповнилося 93 роки), пошили 1100 джгутів, 250 дощовиків, 100 балаклав та 270 устілок. Цю інформацію театр оприлюднив в соцмережах.

— Плюс-мінус стільки ж і робимо щодня. Але це залежить від матеріалів, — відмітила Тамара Камлик. — Людей у ​​нас вистачає, обладнання теж. А ось свої матеріали в театрі давно використали. Теперь збираємо у населення, у тому числі й по знайомих. Наприклад, для устілок для взуття потрібні старі драпові пальто або повсть.

У театрі імені Магара

— Театр Магара – це найкращий колектив, найкрутіші люди! — написала на своїй сторінці у «Фейсбуці» директор-художній керівник Ірина Редько . — Ніхто не залишився осторонь, у нас усіх чітка позиція та своїми діями ми показуємо, що не дарма ми – український театр. Актори, театрали — про мир та творення. Але сьогодні ніхто не залишився осторонь. Хтось у теробороні. Хтось готує їсти та розвозить по блокпостах. Хтось у театрі шиє дощовики, джгути, балаклави.

Ніхто нікого не примушує, не змушує приходити до театру на роботи, якщо страшно. Усі роблять це у єдиному пориві. От скажіть мені, чи можна зламати наш дух, якщо дощовики, зокрема, робила народна артистка України, головний диригент, головний художник та директор-худкерівник? Все ще попереду! Будуть і прем’єри та 100-річчя! Все буде! Ми будемо! Україна буде!

У театрі імені Магара

Уточнимо, що народна артистка України, яка шиє дощовики — це Оксана Туріянська. Головний диригент — Степан Макієнко, який, до речі, нещодавно виграв конкурс й заступив на цю посаду. Головний художник — Віталія Білик.

Ще актори театра імені Магара записують життєствердні патріотичні вірші.

Відео від народної артистки України  Ніни Шинкарук.

Відео від народного артиста України Юрія Бакума.

А актор «Магара» та музикант Михайло Савицький опублікував у «Фейсбуці» свої фото у військовій формі та написав пронизливі строки біля одного з них:

«Коли прийде тепло
Я хочу дарувати тобі букети.
Я зіграю тобі свої найкращі мелодії
Я буду гладити тебе на світанку.

Але спершу… Нехай орки згорять у своїх довбаних танках!».

У театрі імені Магара

«Індустріалка» писала, що запоріжці плели сітки і слухали душевні пісні.

А  у соцмережах зірки з різних країн світу підтримують Україну. Актори Ештон Кутчер та Міла Куніс ведуть збір грошей для підтримки українців на GoFundMe — самі жертвують 3 мільйони доларів. Леонардо ді Капріо пожертвував на потреби Збройних сил України рекордні 10 мільйонів доларів – поки це найбільша сума серед озвучених благодійниками. 

Читайте також: Відомі художники різних країн малюють як Росія напала на Україну.

Фото зі сторінки групи театру імені Магара у «Фейсбуці»

У театрі імені Магара
У театрі імені Магара
У театрі імені Магара
театрі
У театрі імені Магара
У театрі імені Магара
У театрі імені Магара
У театрі імені Магара
У театрі імені Магара

Сообщение Головний театр Запорізької області шиє речі для армії — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/golovniy-teatr-zaporizkoyi-oblasti-shiye-rechi-dlya-armiyi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top