Грабіжники у поліцейських одностроях на Запоріжжі скоїли напад на приватний будинок

Грабіжники напали близько десятої ранку. Чоловіки були у поліцейській формі. Тому господиня без сумніву одразу відчинила їм двері.
Жінка вдома була одна – чоловік вранці пішов на роботу. Один із зловмисників залишився у машині біля воріт. Четверо інших зайшли у приміщення. Там вони зв’язали сімдесятирічну господиню. І мордували, доки не дізналися, де вона зберігає гроші. Сусід Дмитро почув крики потерпілої. Викликав поліцію та одразу побіг на допомогу. Побачивши його, грабіжники почали тікати. Одного з них Дмитро затримав.

Його поплічники накивали п’ятами. Але загубили всі вкрадені гроші, коли лізли через паркан. Затриманого Дмитро передав вже справжнім поліцейськім. Зовні вони та зловмисники не відрізнялися — бо вдягнені були у однакові однострої, каже Дмитро.

У Розумівці цих нападників не впізнали, каже сусідка Оксана. Між тим грабіжники добре знали, до кого йдуть і все ретельно підготували. Напередодні в будинку хтось розбив каменем вікно. Господарі звернулись до правоохоронців. Зловмисники за півгодини до нападу зателефонували та повідомили: мовляв, з відділку поліції їдуть розслідувати, каже чоловік постраждалої.

Звідки у грабіжників поліцейська форма, тепер з’ясовують слідчі. Правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за статтею «Розбій».

Поки знайшли лише легковик зловмисників, вони кинули його неподалік Розумівки. В області впроваджено операцію перехоплення «Сирена».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/grabizhniki-u-politsejskih-odnostroyah-na-zaporizhzhi-skoyili-napad-na-privatnij-budinok/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top