Графіки відключень світла скоро повернуться: названо дату й причину

З 1 червня Енергоатомвиводить у ремонт нові блоки АЕС, тому дефіцит електроенергії почне зростати. Ймовірно, що знеструмлення відновляться в усіх регіонах України.

Про це заявив в.о. голови правління Енергоатому Петро Котін на засіданні енергетичного комітету парламенту, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що ведення графіків відключень по всіх регіонах почалися з середини травня й були пов’язані зі значними пошкодження енергосистеми після обстрілів, а також через необхідність проведення планових ремонтних робіт на блоках АЕС.

Разом з цим, останні декілька днів графіки не вводилися, це пояснюється тимчасовим доєднанням до мережі всіх атомних енергоблоків.

«Зараз у нас вісім енергоблоків працюють. Два дні немає обмежень, тому що ми вивели з ремонту два енергоблоки, але через два дні в нас заходять чергові блоки в ремонт, і тоді, я думаю, Укренерго вже запроваджуватиме обмеження», – цитує Котіна Інтерфакс-Україна.

Очікується, що графіки триватимуть до кінця літа 2024, або до вересня. До цього часу всі блоки мають пройти плановий ремонт. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/grafiki-vidklyuchen-svitla-skoro-povernutsya-nazvano-datu-j-prichinu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top