Грандіозний фінал: чим завершить симфонічний сезон Запорізька обласна філармонія

Перший концерт відбудеться вже завтра, 28 травня. На сцені у супроводі оркестру виступить відома оперна діва Вікторія Лук’янець. Солістка Віденської опери виконає відомі арії з опер Пучіні,

Для запорізьких глядачів пані Вікторія виконає твори з відомих світових опер. Зокрема, зі сцени лунатимуть арії з “Травіати”, “Богеми” та “Севільського цирульника”.

Проте, жоден концерт оперної діви не обходиться і без рідної — української музики. Тож і завтра на глядачів чекатиме подарунок.

Та вмістити в один концерт усе, що хотілося б, нелегко. Тож один з шедеврів віолончельної музики пролунає на сцені концертного залу 29 травня. Соліст концерту — лауреат міжнародних конкурсів Олександр Михайлов. Саме йому випала нагода закривати цей симфонічний сезон.

Насолодитись віртуозним виконанням шедеврів світової музики можна 28 та 29 травня. Солісти зізнаються: на зустріч із запорізькими глядачами чекають з нетерпінням та хвилюванням.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/grandioznij-final-chim-zavershit-simfonichnij-sezon-zaporizka-oblasna-filarmonija/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=grandioznij-final-chim-zavershit-simfonichnij-sezon-zaporizka-oblasna-filarmonija

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top