Грант від ООН: мешканці Запорізької області можуть взяти участь у конкурсі малих бізнес-грантів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данії та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів.

Метою програми є відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальна сума грантового пулу, який розподіляється протягом 2019-2020 років, складає 5,24 млн доларів США, у тому числі 2,56 млн доларів США для конкурсу, що оголошується.

Більш докладну інформацію можна знайти за посиланням: https://bit.ly/33ugite

Максимальна сума одного гранту складає 250 тис. гривень. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проекту.

Заявки потрібно подавати виключно через онлайн-систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua. Заявки заповнюються і подаються лише українською мовою.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 6 вересня 2020 року.

Сообщение Грант від ООН: мешканці Запорізької області можуть взяти участь у конкурсі малих бізнес-грантів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/grant-vid-oon-meshkanci-zaporizkoi-oblasti-mozhut-vzjati-uchast-u-konkursi-malih-biznes-grantiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top