Гравець баскетбольного клубу “Запоріжжя” Майкл Холтон виступив з ініціативою провести зустріч з уболівальниками

Америці формат таких заходів називають “Meet and Greet”, коли усі охочі можуть поспілкуватися з улюбленою зіркою, поговорити на будь-які теми і просто сфотографуватися. Вболівальники підтримали Майка у голосуванні для участі у Матчі Зірок, у такий спосіб він віддячив своїм прихильникам.

Ініціативу Майка підтримали й інші гравці баскетбольного клубу “Запоріжжя”. Активно допомагав у проведенні майстер-класу капітан команди Станіслав Овдєєнко. Так само прийшли поспілкуватися з уболівальникам сьогоднішній іменинник Юрій Кондраков та легіонери клубу Кіндалл Хілл, Малік Трент і Джервон Пресслі. Перед зустріччю у цьому залі було тренування для юних вихованців ДЮСШ-12, які залюбки залишилися, аби побачити своїх кумирів.

Діти були у захваті від такої компанії. Намагалися самі спілкуватися з легіонерами, пограли разом у баскетбол, без автографу від Майкла Холтона не залишився ніхто.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/gravets-basketbolnogo-klubu-zaporizhzhya-majkl-holton-vistupiv-z-initsiativoyu-provesti-zustrich-z-ubolivalnikami/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top