Гравці футзального клубу “АРПІ-Запоріжжя” теж не зуміли подарувати святковий настрій своїм вболівальниками перед Новим роком

У заключному матчі календарного року командла Максима Павлюка приймала віце-чемпіона країни, чинного володаря Кубка і Суперкубка – львівську “Енергію”.

Усе розпочиналося на так погано. На 4-ій хвилині під пресингом львів’яни змушені були помилитися після передачі голкіперу і запорожці отримали право на вільний удар з шести метрів. Андрій Будін та Станіслав Моспан розіграли момент бездоганно. Андрій відкотив зворотній пас п’ятою на партнера і той з ходу пробив лівою – 1:0. “Енергія” швидко відійшла від легкого шоку, але дальні удари мети не досягали. “АРПІ” відповідав навіть більш гостро. Супершанс був у Коллінса Йапарами — Назарій Войтович виграв дуель один в один. Реакцією Валерія Легчанова на те, що відбувається на майданчику став тайм-аут, одразу після якого гості зрівняли рахунок. Ременець точним пасом з ауту знайшов Тараса Кузя і той зльоту точно пробив по воротах – 1:1.

У другому таймі “Енергія” вже мала більш солідну ігрову перевагу. Львів’яни уже на першій хвилині заробили пенальті. За гру рукою Яссіна Ессаргіні в своєму штрафному арбітри без роздумів вказали на “точку”. Так Кузь оформив дубль. Реальний шанс зрівняти рахунок втратив Андрій Будін. Із близької відстані він поцілив у поперечку. Максиму Павлюку нічого не залишалося як випускати 5-го польового, але Халід Сауді припустився прикрої помилки, після чого Віталій Радевич забив у порожні ворота. 3:1 – “Енергія” поквиталася за Кубок ліги, закріпилася на 5-му місці, тоді як АРПІ залишився на останньому. Черговий матч Екстра-ліги запорізька команда проведе на виїзді 12 січня проти одеського колективу “Епіцентр К Авангард”.