Громада у Запорізькій області долучилася до проекту ЮНІСЕФ

Широківська громада з початку свого створення поставила собі за мету змінити ситуацію, коли молодь їде із сіл у міста. Тому і стратегію розвитку зорієнтували у бік дітей. Так і «вирішили брати участь у глобальній програмі ЮНІСЕФ. Підготували необхідні документи і стали кандидатами. За умовами міжнародної організації із захисту прав та інтересів дітей ЮНІСЕФ, тепер треба проаналізувати стан справ з правами дітей та молоді, обрати три пріоритетні напрямки, а далі — розробити план дій.

Нині – показують те, що вже зроблено. Петропільський опорний заклад загальної середньої освіти —» приклад школи, дружньої до всіх дітей, — переконує її директор. Тут вже три роки активно впроваджують інклюзивну освіту. Починали з пілотного проекту, групи у дитячому садочку, де було дві дитини з особливими потребами. На сьогоднішній день у школі їх навчається вже 14-ть. Тут працюють творчі і спортивні гуртки, медіатека, а ще — справжня соляна кімната. Вона використовується для профілактики і лікування захворювань бронхів, легенів. Викладачі кажуть, діти такі процедури дуже полюбляють.

План дій громади, спрямований на підтримку прав дітей та молоді, допоможуть розробити та проаналізують експерти ЮНІСЕФ. Якщо на етапі реалізації все буде добре, Широківська громада стане членом глобальної ініціативи. І тоді вже отримуватиме не тільки методологічну, але й фінансову підтримку.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/gromada-u-zaporizkij-oblasti-doluchilasya-do-mizhnarodnogo-proektu-yunisef/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top