Громади Запорізької області отримали 15 мільйонів гривень на підключення інтернету

Як зазначив голова Запорізької ОДА Олександр Старух на пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону, Уряд затвердив розподіл коштів між громадами для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”.

Завдяки державній субвенції у Запорізькій області вперше до оптичного інтернету підключать 100 сіл регіону. У першу чергу, гроші отримають ті громади, які найшвидше оформили заявки. Це Нововасилівка, Якимівка, Чернігівка, Михайло-Лукашеве та інші. Швидкісним зв’язком забезпечать понад 80 закладів первинної медичної допомоги, 62 будинки культури, 59 бібліотек, 37 шкіл та 26 дитсадків, 15 Центрів надання адміністративних послуг.

“Починаючи з березня, ми активно комунікували з громадами та знаходили ті села, де відсутні діючі провайдери швидкісного інтернету та, водночас, наявні громадські заклади”, – підкреслив керівник ОДА Олександр Старух.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/15-miljoniv-griven-na-pidkljuchennja-internetu-otrimali-gromadi-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=15-miljoniv-griven-na-pidkljuchennja-internetu-otrimali-gromadi-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top