Гроші є, ремонту – немає: депутати Запорізької облради перевірили, як використовуються бюджетні кошти

Запорізький дитячий протитуберкульозний санаторій отримав з бюджету більше 6,5 млн грн на проведення реконструкції. Крім цього, на об’єкт виділили кошти й іноземні партнери. Втім і досі ніяких ремонтних робіт тут не розпочали. Головне питання – чому у диспансері не розпочали ремонтні роботи, адресували до департаменту охорони здоров’я.

Представники департаменту наголосили на тому, що, хоча гроші і виділили, депутати ще мають на сесії затвердити дозвіл на виконання робіт. Також з’ясувалося, що ремонт покрівлі, який виконувався у санаторії минулого року, не виправдав надій. Дах вже протікає і руйнує ремонт, зроблений всередині. Депутати ж впевнені, що якщо до зими ситуацію не виправити, санаторій буде просто гнити зсередини.

Департамент пообіцяв взяти ситуацію на власний контроль та вже на найближчу сесію облради винести усі проекти рішень, які необхідні для початку проведення ремонтних робіт у дитячому протитуберкульозному санаторії.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/groshi-ye-remontu-nema-deputati-zaporizkoyi-oblradi-perevirili-yak-vikoristovuyutsya-byudzhetni-koshti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top