Гроші замість бебі-боксу: як в Україні змінили допомогу породіллям і які це має наслідки

Проблеми з торгами призведи до того, що вже в середині березня допомогу, передбачену соціальним проектом «Пакунок малюка», запорізьки породіллі не отримували. Увагу на проблему звернули активісти Партії Порядок. На сайті Верховної Ради України розмістили відповідний законопроект. Документом зокрема передбачається закупівля бейбі-боксів за процедурою «Прозорро» з 1-го січня 2021 року. Разом із тим, у Мінсоцполітики повідомили, що з 1-го вересня батьки новонароджених можуть отримати замість пакунка малюка грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень. Витратити їх можна в безготівковій формі і лише у визначених магазинах.

Все це в купі з бюрократичною тяганиною лише стане зайвим клопотом для батьків новонароджених, – наголошують активісти Партії Порядок. У цьому питанні необхідні рішучі кроки на державному рівні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/groshi-zamist-bebi-boksu-jak-v-ukraini-zminili-dopomogu-porodilljam-jaki-ce-maie-naslidki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=groshi-zamist-bebi-boksu-jak-v-ukraini-zminili-dopomogu-porodilljam-jaki-ce-maie-naslidki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top