Гучні ракетні атаки на Запоріжжя можуть бути прикриттям для проникнення в місто ворожих ДРГ

Гучні ракетні атаки можуть бути прикриттям для проникнення в місто ворожих ДРГ

Ракетні удари ворог може використовувати для проникнення у місто російських диверсійно-розвідувальних груп. Про це повідомили у телеграм-каналі «»Хортицького полку». Тому Запоріжжя цілодобово охороняють «секрети» військовослужбовців.

Це додатковий замаскований сторожовий пост, який виставляється на найбільш небезпечних підступах з боку противника, щоб унеможливити його непомітне просування та несподівану атаку.

Нагадаємо, що сьогодні вночі ворог випустив по Запоріжжю близько десятка ракет.Про наслідки ворожої атаки о 7:33проінформував секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

«Внаслідок нічних ударів по Запоріжжю постраждала цивільна інфраструктура міста.

На цей час відомо про сім ушкоджених будинків, в яких повилітали шибки. Якщо ваша оселя теж отримала руйнування внаслідок обстрілів, повідомляйте про це на 15-80.

На жаль, знову постраждали люди. Додаткова інформація з‘ясовується», — повідомляється у телеграм-каналі Анатолія Куртєва.

Читайте також: Від чергового ракетного удару по Запоріжжю повилітали вікна в багатоповерхівках

Сообщение Гучні ракетні атаки на Запоріжжя можуть бути прикриттям для проникнення в місто ворожих ДРГ появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/guchni-raketni-ataki-na-zaporizhzhya-mozhut-buti-prikrittyam-dlya-proniknennya-v-misto-vorozhih-drg

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top