Гуменюк назвала ймовірну причину зменшення ракетних обстрілів

Окупанти можуть намагатися накопичити ракети для проведення масованих ударів по енергетичних об’єктах України, як це було минулої осені.

Про це повідомляє керівниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Офіцер пояснила, з чим може бути пов’язане зменшення застосування ракетного озброєння противником останнім часом за повітряних атак по території України.

«Цілком імовірно, що є необхідність накопичення таких запасів. Тому що хоч в них і були не малі запаси, але вони їх дуже «щедро» використовували. І виробництво (ракет — Ред.,) хоча й існує, воно досить ускладнене та уповільнене», – зазначила Гуменюк.

Водночас вона звернула увагу, що російські загарбники можуть накопичувати ракетне озброєння «в конкретних цілях».

«Це може бути пов’язано із підготовкою до так званого «періоду блекаутів», які вони анонсували й продовжують педалювати цю тему», — сказала вона.

Також є розуміння, що військам РФ потрібна додаткова злагодженість стосовно таких атак. А з цим у противника могли виникнути складнощі після удару Сил оборони України по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі у Криму, додала Гуменюк.

«Необхідно проводити навчання пілотів, злагодження з морськими ракетоносіями тощо. А в умовах збиття «верхівки» Чорноморського флоту можуть бути певні складнощі», — пояснила вона. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Чому не вдається завадити ударам КАБ по Запорізькій області: пояснення Повітряних Сил Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/gumenyuk-nazvala-jmovirnu-prichinu-zmenshennya-raketnih-obstriliv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top