Гурт #KHORTA презентував кліп на ремейк неофіційного гімну Запоріжжя. Відео

З початку повномасштабного вторгнення на територію України всі стали розуміти, наскільки ми цінуємо наші міста та державу. У квітні відомий запорізький колектив #KHORTA представив оновлену версію знаменитої пісні «Запоріжжя», де головний мотив пісні звучить не інакше як “Запоріжжя – це Україна, а не якась інша країна”.

Нарешті було створено кліп, який у всіх барвах показує красу Запоріжжя, наших історичних місць, природи та архітектури. Тепер під час навали ворога пісня стала не просто актуальною, а й правдивою.

Мешканці Запорізької області чинять опір та дають зрозуміти загарбникам, що ми не схилимо голови. Ми вільний народ, у серцях яких завжди буде жити козацьке прагнення до волі. Гурт презентував свій новий кліп на фоні трагічних подій, які забрали життя багатьох людей. Музиканти, впевнені, що вони не зломлять наш дух, а навпаки, лише сильніше распалять нашу лють.

«Черговий ранок українське місто Запоріжжя зустрічає прильотами від окупантів, лише кілька днів минуло, як сталася одна з найбільших трагедій для кожного з нас. Жоден псевдореферендум та колаборант не зможе зламати наше місто у боротьбі за нашу незалежність. Ми були, є і будемо — українцями, нащадками запорозьких козаків! Все буде Україна! Запоріжжя — це Україна!» , — зазначили у гурті #KHORTA.

Источник: https://forpost.media/vijna/hurt-khorta-prezentuvav-klip-na-remeyk-neofitsiynoho-himnu-zaporizhzhia-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top