Харизматичный музыкант-виртуоз выступит в Запорожье «на бис»

Харизматичный любимец запорожской публики скрипач Святослав Кондратив приглашает снова окунуться в атмосферу города любви

С программой «Один день в Парижі” Святослав уже с успехом выступал в Запорожье. Концерт состоялся в марте прошлого года.

Кондратив

Концерт, который состоится в Концертном зале имени Глинки 8 марта, — это выступление виртуоза-музыканта «на бис!».

— Цього разу в Запоріжжя їдемо на запрошення філармонії, — рассказала «Индустриалке» концертный директор музыканта Людмила Шорошева. — Нам подзвонили і сказали, що є дата 8 березня, і було б гарно, якби ми з нашою «французькою програмою» привітали ваших чарівних дівчат.

Ми погодились, бо знаємо, що у нас з Запоріжжям взаємна любов.  До речі, «Один день в Парижі НА БІС» цього разу пройде лише в трьох містах — пощастило ще Одесі та Дніпру.

Кондратив

— Людмило, чи почуємо ми знову чарівну скляну скрипку?

— Так. Обов’язково буде скляна скрипка. І обов’ язково будуть нові композиції, бо Святослав постійно в творчому пошуку і йому обов’язково захочеться поділитися своїми новими композиціями з своїми шанувальниками.

І це велике щастя для музиканта, композитора і взагалі будь-якої творчої людини творити не «в стіл» з надією, що можливо, нащадки знайдуть і оцінять, а в реальному часі і житті дарувати свою музику людям на чудових концертних сценах.

Святослав цією можливістю надзвичайно дорожить і пишається!

Він цінує всіх, хто пише про захоплення його музикою у соціальних мережах. Число 42 тис. підписників в Фейсбуці говорить саме за себе і воно постійно зростає.

Кондратив Париж

А особливо він любить тих, чиї очі бачить в залі на своїх концертах. Тож, не пропустіть «Один день в Парижі НА БІС». Буде надзвичайно гарно і душевно!

Билет на концерт Святослава Кондратива, вне всякого сомнения,  может стать отличным подарком на праздник любимой женщине.

Ведь можно будет не только послушать прекрасные композиции в исполнении Святослава. А еще и насладиться замечательными видами города, о котором говорят «увидеть и умереть». После концерта музвкант с удовольствием фотографируется со своими поклонниками и раздает автографы.

Кондратив автографы

Читайте также: В Запорожье на концерте показали впечатляющее видео

Сообщение Харизматичный музыкант-виртуоз выступит в Запорожье «на бис» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/harizmatichnyiy-muzyikant-virtuoz-vyistupit-v-zaporozhe-na-bis

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top