Хірург із Запорізької області став обличчям пропаганди окупантів (ФОТО)

Хірург із Якимівки Мелітопольського району Дмитро Мороко очолив лікарню в окупації, і регулярно виступає перед камерами пропагандистів.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Дмитро Мороко
ПІБ: Мороко Дмитро Григорович
Дата народження: 28.10.1975 (48 років)
Адреса: смт Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область

В Мелитопольском районе врач пошел на сотрудничество с рашистами и стал рекламным лицом медицинской пропаганды

Дмитро Мороко — уродженець села Максимівка Вільнянського району Запорізької області, проте надалі він проживатиме в Якимівці, де збудує кар’єру та з початком повномасштабної війни зрадить Україну. Але про це трохи згодом.

Мороко здобув освіту в державному медичному університеті Запоріжжя, де навчався та проходив інтернатуру з 2002 по 2011 рік.

Вже 2015-го року Дмитро працював у Якимівській лікарні хірургом. Тоді доля піднесла йому чудовий шанс стати відомим та здобути визнання. Мороко був серед тих лікарів, які рятували життя 25-річному Станіславу Марценюку – хлопець отримав травматичну ампутацію через розрив снаряду.

Так Мороко став зіркою стрічки новин і отримав свою хвилину слави. Однак згодом майбутній зрадник вирішить досягти «популярності» іншим відомим методом.

До речі, за кілька місяців до повномасштабної війни, коли головним інфоприводом було рашистське вторгнення, Мороко вже сидів на валізах. Відомо, що лікар намагався знайти роботу за кордоном.

Однак настане лютий 2022 року, Мороко нікуди не поїде, Мелітопольський район окупують рашисти, а сам хірург, не довго думаючи, піде до них на співпрацю. Так заступник головного лікаря з легкої руки окупантів отримає посаду.

На новій позиції Мороко перереєстрував віджату Якимівську лікарню за рашистським законодавством і почав активно прислуговувати окупантам. Зокрема, зрадник перетворився на рупор пропаганди, регулярно висловлюючи «подяки» окупаційній владі.

Зрадника навіть включили до першого складу так званої ради головних лікарів при Департаменті охорони здоров’я Військово-цивільної адміністрації Запорізької області у серпні 2022-го року.

За свою зраду хірург-боржник Дмитро Мороко вже опинився на “Миротворці” як зрадник Батьківщини та посібник рашистських окупантів.

Після деокупації Запорізької області на зрадника чекає суд за статтею про колабораційну діяльність, під яку чітко потрапляє його випадок. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/hirurg-iz-zaporizkoyi-oblasti-stav-oblichchyam-propagandi-okupantiv-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top