Хоч Запоріжжя у “зеленій зоні”, але карантинні заходи у школах ніхто не відміняв

З 1 вересня у навчальні заклади будуть допускати учнів тільки в масках або респіраторах. При цьому на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагогам також запропонували по можливості проводити уроки на відкритому повітрі.

Ці рекомендації, затверджені головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшко, розмістили на офіційному сайті Міносвіти.

Тимчасові рекомендації розроблені для шкіл, коледжів, ліцеїв, гімназій, профтехучилищ, вищих навчальних закладів, позашкільної освіти і.т.д.

У період карантину батьків допускати всередину навчальних закладів не будуть, крім тих, хто супроводжує осіб з інвалідністю.

Перед заняттями вчителі повинні опитувати дітей про самопочуття, а в разі симптомів гострих респіраторних захворювань, оглянути дитину повинна медсестра.

Персонал школи повинен щоранку проходити обов’язковий температурний скрінінг. Всі особи понад 37,2 не повинні бути допущені до роботи. При цьому вимірювання температури для дітей буде необов’язковим.

Сообщение Хоч Запоріжжя у “зеленій зоні”, але карантинні заходи у школах ніхто не відміняв появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/hoch-zaporizhzhja-u-zelenij-zoni-ale-karantinni-zahodi-u-shkolah-nihto-ne-vidminjav.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top