Хортицю відвідав відомий український мандрівник: чим він був вражений, — ВІДЕО

Відомий український шоумен, телеведучий та журналіст Юрій Марченко відвідав Хортицю. Своїми враженнями він ділиться у програмі “Дикі мандри”. 

У новому випуску подкасту “Дикі мандри” на Радіо НВ його ведучий Юрій Марченко розповідає про те, як і чому найбільш знаменитий острів Дніпра – Хортиця, став одним із найважливіших місць всієї України.

— Хортиця — це місце, про яке варто розповісти, бо це важлива локація з точки зору географії та історії. Це місце, де століттями жили дуже особливі люди, а деякі з них стали навіть брендом України. Я побував на Хортиці на днях і маю свіжі враження про острів. Навіть, якщо ви там вже були, можливо у мене будуть для вас гарні новини, — зазначив Юрій Марченко на початку своєї програми.

Телеведучий розповів про історію острова, хто його населяв у різні періоди історії, згадав козацтво та туристичні об’єкти, такі як Історико-культурний комплекс “Запорозька Січ”, Музей судноплавства, “Музей історії запорозького козацтва” та інші.

Читайте також: В Запорізькій області заклади страждають від введення «червоної» зони: виторг зменшився на понад 30%

Источник: https://forpost.media/glavnoe/khortytsiu-vidvidav-vidomyy-ukrainskyy-mandrivnyk-chym-vin-buv-vrazhenyy-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top