Хто може безоплатно оздоровитися у дитячому центрі «Артек»

У 2024 році ще більше категорій дітей можуть отримати безоплатні путівки до дитячого центру «Артек», який розташований на двох локаціях – у Києві та на Закарпатті.

Щороку українські діти ,які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають можливість отримати послуги з оздоровлення за рахунок коштів державного бюджету. У 2024 році уряд розширив кількість категорій дітей ,які отримують безоплатні путівки до дитячого центру «Артек», який розташований у 2 локаціях –м. Київ та Закарпатська область .

Хто може отримати безоплатну путівку ?

До переліку категорій дітей, які отримують безоплатні путівки до Артеку ,на 2024 рік додалися ще три :

Діти учасників бойових дій, зокрема і добровольців, визначених у пунктах 19-24 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, визначених у частині першій статті 10-1 цього ж Закону;Діти, зареєстровані як ВПО, які отримують допомогу на проживання ВПО.

Як і минулого року, у 2024 році безоплатні путівки також надаються таким категоріям дітей:

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім’ї чи дитячому будинку сімейного типу;Діти з малозабезпечених сімей;Діти, один з батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, отриманого в зоні проведення АТО, здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, зоні бойових дій.

Щоб подати заяву на безплатне оздоровлення дитини, звертайтесь до органів соціального захисту обласних військових адміністрацій. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/hto-mozhe-bezoplatno-ozdorovitisya-u-dityachomu-tsentri-artek/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top