Хто в Запоріжжі може отримати допомогу 2000 гривень: названо категорії

У Запоріжжі діє Міська комплексна програма соціального захисту населення міста, яка фінансується за кошти бюджету Запорізької територіальної громади.

В рамках реалізації програми надаються два основних види допомоги — цільова та адресна за особистими зверненнями (надається за певних умов). Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Хто може отримати виплати?

За словами соціальних працівників, адресна цільова допомога надається деяким пільговим категоріям громадян, які перебувають на обліку у департаменті та у лікувальних закладах міста. Обов’язкова умова — проживання та реєстрація у Запоріжжі.

Цільова допомога надається щорічно згідно з затвердженим планом.

Адресна цільова допомога налічує більше 30 видів і надається дітям та дорослим з особливими потребами, ветеранам війни, членам сімей загиблих військовослужбовців, захисникам і захисницям України.

Адресна цільова допомога надається без особистого звернення громадян та направляється отримувачу або поштовим переказом або через відділення Ощадного банку. Інформація про направлення допомоги отримувачу приходить на телефон у вигляді СМС повідомлення, — зазначила начальник відділу надання адресної допомоги департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради Ірина Кравець.

За даними департаменту, у березні проведено чотири види цільових виплат. Допомогу у розмірі 2 тис. грн отримали:

691 особа з порушенням зору I та II групи; 212 дітей хворих на цукровий діабет; 315 дітей з синдромом аутизм; 67 дітей з онкологічними захворюваннями отримали допомогу у розмірі 15 тис.грн.

Всього у 2024 році планується охопити цільовою допомогою близько 7 тис.осіб.

Більш детальну інформацію щодо порядку виплати адресних цільових допомог можна отримати у відділі надання адресної допомоги за телефоном 095 027 00 15 або 063-160-50-16. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/hto-v-zaporizhzhi-mozhe-otrimati-dopomogu-2000-griven-nazvano-kategoriyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top