Хто з жителів Запорізької області може розраховувати на чергове підвищення пенсії чи доплати

З 1 грудня 2021 Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

З 1 грудня у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму з 1854 грн до 1934 грн підвищаться мінімальна пенсія та надбавки і доплати, встановлені чинним законодавством.

 — Перерахунку підлягатимуть пенсійні виплати, складові яких залежать від розміру прожиткового мінімуму (доплата за понаднормовий стаж, доплата до мінімального розміру пенсій, підвищення, що розраховуються виходячи з прожиткового мінімуму), — розповіла «Индустриалке» начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Жмурко.

У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму також збільшиться максимальна пенсія з 18540 грн до 19340 грн.

Разом з тим, з 1 грудня заплановано підвищення мінімального розміру заробітної плати з 6000 до 6500 грн.

У зв’язку з цим, за інформацією Світлани Жмурко, буде проведено перерахунки пенсії непрацюючим громадянам, які досягли 65 років і мають страховий стаж 35 років чоловіки і 30 років жінки.

Розмір пенсійної виплати таких осіб з 1 грудня не може бути нижче 2600 грн.

Начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області підкреслила, що перерахунки пенсій у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та мінімальної заробітної плати будуть проведені в автоматичному режимі та не потребують особистого звернення до відділів обслуговування громадян.

Читайте також: За успіхи у навчанні запорізькі студенти отримають додаткові стипендії

Сообщение Хто з жителів Запорізької області може розраховувати на чергове підвищення пенсії чи доплати появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/hto-z-zhiteliv-zaporizkoyi-oblasti-mozhe-rozrahovuvati-na-chergove-pidvishhennya-pensiy-ta-doplat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top