Найкраще і єдине рішення – не розпочинати війну
Українська художниця Olga Wilson публікує в «Інстаграмі» та у «Фейсбуці» такі сильні малюнки про війну, що, дивлячись на них, люди не можуть втримати сліз. Навіть самі, начебто, стійкі. І діляться цими візуальними історіями у соцмережах, щоб світ знав правду про війну.
Дивлячись на ці малюнки, на яких художниця зображує душі загиблих, люди розуміють велику трагедію без слів. Найстрашніше, що це не збірні образи. За кожним малюнком стоїть реальна історія, яка вразила українців та небайдужих людей з інших країн. Художниця пише й текст, у тому числі й на англійській мові.
-Ще одна безсонна ніч. Я шукала і читала англомовні публікації про те, як зупинити війну. І знаєте що. Найкраще і єдине рішення – не розпочинати її. Це ідея моїх малюнків. Щоб донести ці військові записки до всіх поколінь, — написала Olga Wilson під малюнком розтрощеною будівлі Миколаївської обласної військової адміністрації.
Серія робіт Olga Wilson про війну розпочалася зі смерті вагітної жінки та її дитини, які були поранені в бомбардування пологового будинку у Маріуполі.
А це історія про 10 загиблих, які стояли в черзі за хлібом у Чернігові — чергу розстріляли російські солдати.
Поблизу смт. Макарів Бучанського району Київській області росіяни розстріляли з танка автомобіль, в якому їхала літня пара.
А ця родина з трьома дітьми загинула у себе в дома в Чернігові від влучання ракети.
Під час евакуації з Гостомеля дівчинка Саша була поранена в руку, яку лікарям довелося ампутувати через не отриману вчасно допомогу.
Російські окупанти обстріляли з танка будинок для людей похилого віку в Кремінній у Луганській області. 56 людей загинули на місці. 15 виживших вивезені на окуповані території.
Під Ірпенем, так і не дійшовши до евакуаційних автобусів, під обстрілами загинула ціла сім’я й волонтер, що допомагав нести валізу. В 2014 році ця сім‘ї змогла виїхати із окупованого Донецьку, щоб почати в Ірпені нове життя.
96-річний Борис Романченко був ув’язненим фашистських концтаборів і пережив Бухенвальд, Пенемюнде, Дора-Міттельбау і Берген-Бельзен. А вбила його російська ракета у власній квартирі в Харкові. Після влучання в квартирі залишилися лише його кістки так попіл.
Від самого початку війни, ми натикаємося на історії, коли діти залишаються одні.
Життя Анастасії Яланської обірвалося у Бучі на 10 день війни. Дівчина разом з двома друзями поверталися з собачого притулку, куди завозили корм.
Протягом двох тижнів евакуаційний потяг, де працювала провідниця Наталія Бабічева, рятував людей з усієї України. Він потрапив під обстріл, коли їхав до Лимана за групою дітей. 48-річна Наталя загинула від шрапнелі.
Буча. Це залишиться в пам’яті назавжди. Рука Ірини Фолькіної…
Із 485 собак у притулку в Бородянці волонтери знайшли живими лише 150.
4-річний хлопчик Саша із бабусею втікали з окупованого Вишгородського району. Човен перевернувся, бабуся загинула. Дитина була у рятівному жилеті, але Сашу довго не могли відшукати. До пошуків долучилось безліч людей. Через три тижні знайшли тіло звгиблого хлопчика.
Викрадена староста села Мотожина Бучанського району Київської області Ольга Сухенко, її чоловік Ігор та син Олександр були виявлені закатованими насмерть російськими військовими.
Ігор Краснобриж загинув обороняючи рідний Маріуполь, у якому народився і мешкав. У нього залишилася жінка та маленька дочка — портрет намальовано на прохання родичів.
Є й сюжет й з нашого міста — дідусь оберігає сон малюка у Центрі переселенців у Запоріжжі. На щастя, на цьому малюнку усі живі. А серія про війну, на жаль, продовжується. Ми всі мріємо, щоб цю серію якнайшвидше змінила інша — про нашу перемогу й мир.
Британський рок-гурт Pink Floyd, як писала «Індустріалка», вперше за 28 років випустив новий трек і він присвячений Україні. Для створення відео легенди року взяли запис із кліпу, в якому лідер гурту «Бумбокс», музикант Андрій Хливнюк співає пісню «Ой у лузі червона калина». Ще три версії пісні дивіться тут.
Підтримав Україну й син засновника легендарного британського гурту The Beatles Джона Леннона Джуліан Леннон. Він уперше виконав одну з найвідоміших пісень свого батька, що стала антивоєнним гімном, «Imagine».
Читайте також: Арсен Мірзоян презентував емоційну пісню «Моя країна».
Читайте наші новини на сайті zprz. city.
Сообщение Художниця так малює історії війни, що люди плачуть — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.
Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/hudozhnitsya-tak-malyuye-istoriyi-viyni-shho-lyudi-plachut-foto
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook