Художнику міста Запоріжжя, якого підозрюють у хабарництві, обрано запобіжний захід: деталі

Сьогодні відбувся суд — обирали запобіжний захід художнику міста Запоріжжя Артему Єрьеменко. Він обвинувачується за статтею 368 КК — отримання хабаря посадовою особою.

Прокурор вимагав 233 600 гривень застави. Адвокат Ірина Горелкіна надала суду зарактеристику від громадських організацій. Зокрема від голови ГО Максима Кравчука «Покоління Майбутнього» про взяття на поруки та свідоцтва про народження дітей.
Орджонікізевський райсуд оглосив рішення — підозрюванного на час слідства звільнено в залі суду під особисті поруки.

Нагадаємо, 49-річний посадовець, за інформацією ГУНП в Запорізькій області, вимагав від суб’єктів господарської діяльності гроші за погодження та видачу дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами в обласному центрі. За свої послуги від одного із міських підприємців зловмисник зажадав 50 тисяч гривень.

11 січня правоохоронці затримали фігуранта під час одержання від громадянина чергової частини визначеної суми за «вирішення питання». Загалом задокументовано отримання ним неправомірної вигоди в сумі 31 тисяча гривень. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу», — йдеться у повідомленні.

Фото Славко Твердохліб

Источник: https://forpost.media/kriminal/khudozhnyku-mista-zaporizhzhia-iakoho-pidozriuiut-u-khabarnytstvi-obrano-zapobizhnyy-zakhid-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top