Ігор Артюшенко: чому Зеленський думає, що Західний світ повинен бути більш проукраїнським ніж він сам

Про це в етері телеканалу «Прямий» народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко поговорив з ведучим та іншими гостями студії. Його думка пролунала в контексті розмови, про те, що може змінитися для України після зустрічі Путіна з Байденом. В останні дні українці мають змогу спостерігати результати провалу роботи Зеленського в міжнародній політиці. Це й усна відмова Байдена вводити санкції проти Північного потоку. Це й не запрошення України на саміт НАТО. Це й повне ігнорування Зеленського у світі.

«На жаль за останні два роки ми маємо тотальне падіння на дипломатичному рівні. Зруйнована фактично міжнародна проукраїнська коаліція. І навіть останні події щодо «Північного потоку-2″ зайвий раз свідчать проте, що, на жаль, Україна не використовує всі можливості задля відстоювання власних інтересів. Через це ми втрачаємо міжнародну підтримку тому що умовний лідер Німеччини, чи Франції, чи Байден бачить, що Україна сама ще мляво йде геть від Москви. Чи не проговорює і не проводить потрібним чином реформи. Ту ж саму судову, чи, наприклад, не розбудовує далі антикорупційні органи. Більше того — на них наїжджає. Чи там згортає реформу корпоративного управління. Я маю на увазі останню ситуацію по Нафтогазу. Тому виникає питання: чому Західний цивілізований світ має біти більш проукраїнським, ніж проукраїнською є сьогоднішня українська влада? Такі думки вже лунають в міжнародному товаристві. З одного боку я впевнений, виходячи з публічної позиції пана Байдена, що він в конфлікті Росії з Україною на нашій стороні. Це він не одноразово казав, більше того — називав Путіна вбивцею, чого, на жаль, не робив український лідер, періодично забуваючи з ким ми воюємо. Разом з тим, якщо за найближчі два тижні до цієї зустрічі Україна не буде демонструвати якраз те що ми йдемо в світ Західний, то очікувати на публічну й непублічну підтримку Західного світу, ну, мабуть, не логічно», — поділився думками Ігор Артюшенко.

Читайте також: З пляжу в Запоріжжі комунальні служби не вивозять сміття (ВІДЕО)

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-chomu-zelenskyy-dumaie-shcho-zakhidnyy-svit-povynen-buty-bilsh-proukrainskym-nizh-vin-sam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top