Ігор Артюшенко пояснив, чому «Нафтогаз» став збитковим

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили підвищення ціни на газ і перспективи підприємства «Нафтогаз».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко пояснив, чому «Нафтогаз» став нерентабельним.

Політик зауважив, що ще в 2016 році підприємство було прибутковим, але зі зміною влади в країні суттєво змінились справи і в «Нафтогазі».

«Нафтогаз» став знов збитковим, ціна, як не обіцяла нова влада, збільшується, і фактично за останній місяць ми розсварились з нашими міжнародними друзями в контексті порушення міжнародного управління і введення ручної ціни.

Що відбулось в країні в порівнянні з 2016 роком? Бо не можна все вішати на «Нафтогаз», він існує всередині держави. А в державі змінилось керівництво. Чомусь за попереднього керівництва держави «Нафтогаз» вперше став прибутковим і вигравав суди у Росії. А сьогодні він мінусовий, про суди взагалі ніхто нічого не говорить, корпоративне управління порушено, ціна росте»,  – зазначив Ігор Артюшенко.

Він наголосив, що відповідальність за падіння найбільшої національної компанії України лежить на владі країни.

«Я би тут не звинувачував «Нафтогаз», я би казав про вище керівництво держави, яке в ручному режимі чомусь зараз наплювало на корпоративне управління, поставило нового директора і в результаті ми бачимо таке здорожчання ціни», – сказав політик.

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-poiasnyv-chomu-naftohaz-stav-zbytkovym.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top