Ігор Артюшенко — про російську пропаганду та «арешт в палаці»

Народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко в етері телеканалу «Прямий» розповів про основні засади та задачі російської пропаганди, які спрямовані в першу чергу на російського глядача, бо мають мету підвищення рейтингу дійсної влади країни-агресора. Український глядач, який дивиться російські канали автоматично виявляється охоплений російською пропагандою.

«Отруту необхідно вводити системно!
Саме тому російська пропаганда ніколи не припинить говорити нісенітнці про Україну. Бо якщо вони раптом припинять нас згадувати, то пересічний росіянин може раптом почати думати про проблеми у своїй країні і свій «холодильник», а рейтинги їхньої влади впадуть.
Тому ніколи не варто взагалі думати про те, що говорять на російських каналах».

Ігор Артюшенко пояснив, яким чином пропаганда проти України діє на рейтинги нинішнього президента РФ:

«Найбільший за останні десять років рейтинг Путіна в Росії був саме тоді, коли Росія анексувала український Крим. Саме на таких речах тримається рейтинг Путіна, тому вони знову системно щодня продовжують розказувати російським громадянам яка погана Україна, які є злі бандерівці.
Тому що інакше росіянин почне дивитись на стан російської економіки, на власний холодильник, а не телевізор і почне ставити питання російському керівництву».

Друге важливе питання, якого торкнулося обговорення в етері, стосувалося арешту Віктора Медведчука. На думку Ігоря Артюшенка, арешт є своєрідним започаткуванням на майбутнє, і спрямований стати козирем ЗЕкоманди на наступних виборах, як доказ переслідування «проросійських сил»:

«Навіть з’явився такий термін «арешт в палаці». Тому що домашній арешт в його резиденції взагалі жодним чином не обмежує його в якихось діях, в тому числі в політичних».

«Мені здається, що насправді це все є політична гра нинішньої зеленої влади. Вони вже готуються до майбутніх президентських виборів, вони створюють образ жертви з ОПЗЖ і таким чином намагатимуться протягнути до другого туру такого нібито собі патріотичного Зеленського, який нібито намагається переслідувати «проросійські сили», а по інший бік барикади буде проросійський Медведчук, Бойко, або будь-хто ще.
Думаю це їхній план, бо інакше цей список проросійських політиків, які є п’ятою колоною, і яким мала б займатись українська влада (я маю на увазі правоохоронні органи) був би набагато більшим, ніж список переслідуваних ветеранів і волонтерів»

Більше цікавого дивіться в відео етеру «Прямого».

Читайте також: Аналітичні ресурси підрахували — лише 17,6% правди сказав Зеленський на пресконференції

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-pro-rosiysku-propahandu-ta-aresht-v-palatsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top