Ігор Артюшенко розказав про фальшиві детектори для слуг та дешеве шоу

Здається, більшість українців сьогодні дивляться чергове шоу, яке влаштували для них люди при владі. Мова йде про публічне проходження народними депутатами детектора брехні, щоб переконати суспільство – хабарі “слуги” не беруть. Темою “Інфодня” на телеканалі “5 канал” було саме шоу “Поліграф” та те, що коїться за його лаштунками.

Серед учасників обговорення теми був також запорізький нардеп VIII скликання Ігор Артюшенко. Отримавши першу вищу освіту в медичному університеті, Артюшенко переконаний – телеграф несправжній, учасникам шоу просто міряють тиск і не більше. Він нагадав, що у 2010 році» йому також довелося проходити схожу процедуру і повідомив, що датчиків має бути значно більше, ніж один.

“Це чергове шоу, щоб відволікти суспільство від важливих проблем. Скажімо з часу роботи нової влади не зроблено жодних кроків у реформуванні країни, що їм казати суспільству? Про що говорити, про купання на пляжі, про повний провал у зовнішній політиці? Ви ж бачите, дії Зеленського та його команди кардинально відрізняються від того, що він наобіцяв перед виборами. Бюджет, який подали на 2020 рік ніяк не збігається з очікуваннями виборців Зеленського, комуналка продовжує рости, заробітні плати такі ж. От тому і шоу показують – якщо не можна показати “хліба”, дають виборцю видовища”- вважає Ігор Артюшенко.

Більше детальний огляд ситуації з поліграфом у відеозаписі програми.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/igor-artjushenko-rozkazav-pro-falshivi-detektori-dlja-slug-ta-desheve-shou.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top