Ігор Артюшенко закликає облраду прийняти звернення до центральної влади з вимогою справедливого розслідування вбивства Павла Шеремета

Відповідний проект рішення голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко подав на розгляд сесії.
Раніше ГО «Рух опору капітуляції» звернувся до Ігоря Артюшенка з ініціативою розробити проект звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Генерального прокурора України щодо розслідування резонансних справ та переслідування громадян за політично вмотивованими обвинуваченнями Ігоря Артюшенка.

В проекті рішення голова фракції “Європейська Солідарність” закликає колег-депутатів з інших політсил прийняти звернення з вимогою до центральної влади порушити питання щодо встановлення справедливості у справі вбивства Павла Шеремета і припинити маніпуляції та переслідування щодо патріотів, доказів провини яких фактично відсутні.

Ігор Артюшенко

Наразі документ від депутата вже переданий до обласної ради.

«З липня 2016 року здійснюється розслідування у справі про вбивство Павла Шеремета –  однієї із найбільш резонансних справ у нашій державі, – йдеться в пояснювальній записці, – Протягом більше чотирьох років істина у справі не встановлена. Так, організаторів вказаного злочину досі не визначено. Натомість в якості виконавців злочину притягнули до кримінальної відповідальності із поданням обвинувальних актів до суду трьох осіб – дитячого кардіохірурга, кандидата медичних наук та військового волонтера Юлію Кузьменко, музиканта та сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. Всі ці люди відомі своєю проукраїнською позицією та зробили неабиякий внесок у боротьбу України за власну Незалежність та Державність, що точиться, як мінімум, з 2014 року – моменту військової агресії Росії проти України.

На сьогоднішній день досі не встановлені мотиви вказаних осіб щодо вчинення злочину, який їм інкримінується, поліція та слідчі органи не змогли навести переконливих доказів провини підозрюваних у вбивстві, але всі вони перебувають під слідством, а Андрій Антоненко «Riff» вже більше року перебуває за ґратами».

«Нещодавно в справі про вбивство Павла Шеремета з’явились нові обставини: Національною поліцією України 04.01.2021 року було оприлюднено повідомлення про отримання в розпорядження інформації щодо можливих замовників вбивства Павла Шеремета з когорти спецслужб Республіки Білорусь. Було також допитано колишнього співробітника КДБ Білорусі Ігоря Макара.

Натомість, замість ефективного розслідування зовнішнього сліду у вбивстві Павла Шеремета (включно з втручанням спецслужб Білорусі та країни-агресора – Росії), поліція продовжує переслідування патріотів, учасників російсько-української війни на Донбасі, патріотів України.

Зважаючи на високий рівень суспільного інтересу та неефективність розслідування справи державними органами, продовження системного тиску та нівелювання досягнень патріотів України у боротьбі за її державність, їх кримінальне переслідування, вважаємо за необхідне порушити питання щодо встановлення справедливості у цій справі та припинити маніпуляції та переслідування щодо патріотів, доказів провини яких фактично відсутні» – зазначається в документі.

Сообщение Ігор Артюшенко закликає облраду прийняти звернення до центральної влади з вимогою справедливого розслідування вбивства Павла Шеремета появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/igor-artjushenko-zaklikaie-oblradu-prijnjati-zvernennja-do-centralnoi-vladi-z-vimogoju-spravedlivogo-rozsliduvannja-vbivstva-pavla-sheremeta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top