Ігор Артюшенко: Зеленський вже може пишатися законом про імпічмент, яким не можливо зробити імпічмент

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили законопроєкт про деолігархізацію , зареєстрований Володимиром Зеленським.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко висловив думку, що цей проєкт – не більше ніж гарний піар-хід команди Зеленського.

«Жодна з країн, які жили за принципом «отнять і подєліть»  не стала успішною, можна подивитись на глобус і переконатись в цьому. З іншого боку – жодна країна, в якій правили політикумом олігархи, теж не стала успішною, і це історично доведено.

Звичайно, проводити деолігархізацію в Україні потрібно, тому що вона надає можливість нам рухатись далі в нашій євроатлантичній інтеграції

Але є питання – хто визначає поняття «олігарх», тому що в запропонованому владою і офісом президента законі фактично вводиться ручне управління.

Окрім того, що це ручне управління, до цього ж додається корупційна складова – ми ж розуміємо, що можуть набрати того чи іншого олігарха, і запропонувати йому не бути олігархом, якщо він, наприклад, вигідно для влади побудує якусь дорогу.

І третій момент – це звичайно великий піар-хід команди Зеленського. Я навіть захоплююсь їхнім підходом, наскільки вони можеть написати одне, закласти інше, а людям пояснити третє», – зазначив політик.

Ігор Артюшенко впевнений, що жоден справжній олігарх не постраждає від законопроєкту Зеленського. Саме тому «Європейська Солідарність», як єдина опозиційна сила подала альтернативний проєкт.

«Зеленський вже може пишатися Законом про імпічмент, яким не можливо зробити імпічмент. І Законом про зняття депутатської недоторканності, в результаті дії якого впродовж двох років жодний депутат не отримав покарання. А також Законом про народовладдя, згідно з яким громадяни не можуть ініціювати процедуру референдуму.

До цього списку він хоче додати Закон про олігархів, згідно з яким жоден справжній олігарх не постраждає. Але з’являться нові олігархи, які зараз сидять на Банковій»,  – наголосив Ігор Артюшенко.

Ефір за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=eONVj8LJu0w

Источник: https://forpost.media/novosti/ihor-artiushenko-zelenskyy-vzhe-mozhe-pyshatysia-zakonom-pro-impichment-iakym-ne-mozhlyvo-zrobyty-impichment.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top