Ігри воїнів: як здобував перемогу запорізький спортсмен

Сили характеру Євгенові – не позичати. Справа в тому, що окрім зачинених залів під час карантину і неможливості через це проводити достатньо тренувань, напередодні, за день до проведення змагань, спортсмен тільки-но зняв гіпс з поламаної ноги.

“Я вперше так брав участь, так би мовити, зі зламаною ногою, особливо не підготовлений повністю. Але, насправді все вийшло так, як вийшло, я в принципі, можу бути задоволеним результатом з приводу цих змагань, але насправді – це поганий результат – 190 кілограмів мені зарахували, 200 я не зміг нормально зробити”, – розповів запорізький спортсмен Євген Олексенко.

Перемогу здобув у суперважкій ваговій категорії 107+. І хоч став першим – каже – однозначно міг краще, про це свідчать результати на змаганнях попередніх років.

За результатами «Ігор воїнів» буде сформована Національна збірна України з 40 учасників, яка представить нашу країну на міжнародних змаганнях в Сполучених Штатах Америки. Warrior Games відбудуться у вересні. Чи потрапить до збірної Євген – стане відомо за тиждень.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/igri-voiniv-u-zaporizhzhi-vidbulisja-sportivni-zmagannja-sered-veteraniv-ta-vijskovosluzhbovciv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=igri-voiniv-u-zaporizhzhi-vidbulisja-sportivni-zmagannja-sered-veteraniv-ta-vijskovosluzhbovciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top