Імпорт електроенергії наближається до нуля — Укренерго

Імпорт електроенергії наближається до нуля - Укренерго

Україна скорочує імпорт електроенергії на тлі стабілізації ситуації в енергосистемі, де вже більше двох тижнів немає дефіциту. Про це повідомляє Укренерго у понеділок, 27 лютого.

«В енергосистемі працюють усі види електростанцій. У зв’язку з повінню активно працюють гідроелектростанції. Імпорт електроенергії наближається до нуля», — йдеться у повідомленні.

При цьому зазначено, що споживання електроенергії поступово зростає до рівня робочого дня. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і поки що не прогнозується.

В Укренерго підтвердили аварійну ситуацію в Одесі: «З початком робочого тижня та підвищенням споживання на Одещині далися взнаки наслідки ворожих обстрілів. Тому сталося аварійне відключення окремих елементів системи передачі в регіоні».

Ремонтні бригади вже працюють над усуненням пошкоджень та відновленням енергоживлення.

У решті регіонів мережеві обмеження відсутні. На всіх енергооб’єктах, які раніше отримали пошкодження від ракетних та дронових атак російських агресорів, тривають ремонти для відновлення їхнього функціоналу та підвищення надійності передачі електроенергії.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/256579/import-elektroenergii-nablizhaietsja-do-nulja-ukrenergo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top