Інформація про здачу Запоріжжя це вороже ІПСО, — Іван Федоров

Росія запускає інформаційно-психологічні операції (ІПСО) про просування на Запорізькому напрямку та здачу Запоріжжя, щоб посіяти паніку серед населення.

Про це в ефірі телемарафону повідомив голова ЗОВА Іван Федоров.

— Пік цього ІПСО був на початку — в середині березня, коли ворог здійснив масовану атаку як на Запоріжжя, так і на всю нашу державу, до того ж повторив її через декілька днів. І дійсно, через свої канали комунікації ворог масовано запускає ІПСО і про те, що буде постійний блекаут і про те що неможливо буде знаходитись і про те, що він буде просуватись по Запорізькій лінії фронту як і по всім іншим. Це така мета ворога – посіяти паніку для того, щоб в нас внутрішні проблеми стали більшими за зовнішні і для того щоб населення було просто в паніці, — сказав Федоров.

Очільник області наголосив, що ці чутки не мають під собою ніяких підстав, а найкращий спосіб протидії ІПСО – допомога військовим.

— Щодня спілкуючись з військовими сьогодні немає жодних підстав говорити про те, що щось відбувається надзвичайне на території Запорізької області, — підсумував Федоров.

Як раніше писав 061, в Запоріжжі та області побудують 10 підземних шкіл.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3768394/informacia-pro-zdacu-zaporizza-ce-voroze-ipso-ivan-fedorov

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top