Інформація про заборону виїзду “швидких” до запоріжців – виявилася брехнею


Директор департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА Вікторія Клименко повідомила, що не робила жодних заяв з приводу заборони на виїзд “швидких” до людей, яким потрібно поміряти тиск, або вколоти укол. 

Деякі запорізькі та навіть всеукраїнські сайти почали страхати людей тим, що “швидка” допомога більше не буде виїжджати на виклики, коли пацієнту треба поміряти тиск, або вколоти укол. В одній з публікацій навіть поставили пряму мову директорки департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА Вікторії Клименко. В матеріалі вказано, що вона не просто попросила медиків “швидкої” не реагувати на подібні виклики, а заборонила на них виїжджати. Журналісти вказали, що дана заява була оголошена вчора, 14 лютого, під час засідання обласної колегії департаменту охорони здоров’я в ЗОДА.

Фото – скриншот публикации http://iz.com.ua/zaporoje/vracham-skoroy-v-zaporozhskoy-oblasti-zapretili-vyiezzhat-na-neprofilnyie-vyizovyi

Враховуючи відсутність офіційної інформації з цього приводу на сайтах ЗОДА та департаменту, журналісти Forpost звернулися до Вікторії Клименко за офіційним коментарем. За словами чиновниці, подібних заяв вона не давала, а те, що публікують на вищезгаданих сайтах – можна розцінювати як маніпуляцію.

“Никаких заявлений подобного рода я не делала. Это неправда!”, – зазначила директор департаменту.

Більш детальну інформацію з цього приводу читайте в наступних матеріалах Forpost.

Читайте також: Як змінюється українська медицина для пацієнтів та лікарів?

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/informacija-pro-zaboronu-viizdu-shvidkih-do-zaporizhciv-vijavilasja-brehneju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top