Інвестори не в захваті від перших дій Зеленського


Інвестори негативно відреагували на перші призначення Зеленського,  пише Економічна правда.

Про це повідомив президент Європейської бізнес асоціації, голова інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала на форумі “Відповідальність, довіру, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”, організованому Реанімаційним пакетом реформ 22 травня.

“На жаль, інвестори – по реакціях на єврооблігації і на українську гривню – відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна”, – сказав він.

І додав: “Ми дуже сподіваємося, що глава Адміністрації президента направить свої зусилля у правильне русло. Але є певний скепсис щодо і його трек-рекорду, і його близькості до одного з олігархів у країні”.

Також Фіала звернув увагу на те, що раніше озвучені Зеленським імена радників із економічних реформ, а саме: екс-міністра економрозвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і екс-глави Мінфіну Олександра Данилюка, не фігурують серед перших призначень.

За словами Фіали, він поки не бачить, хто в Адміністрації президента буде відповідати за роботу з бізнесом або за економічну політику.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський проведе зустріч із місією Міжнародного валютного фонду, яка наразі знаходиться у Києві.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/investori-ne-v-zahvati-vid-pershih-dij-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top