Інженерні мережі займають перше місце за кількістю аварій та несправностей у ЖКГ Запорiжжя

Лише у грудні зареєстровано більше 5 тисяч звернень. Про це свідчить офіційна статистика Запорізького контакт-центру 15-80.

Усунути постійне протікання системи опалення не можуть уже котру зиму поспіль і в будинку №16 по вулиці Тенісній. Підвал заливає гарячою водою, і цей сезон не виключення.

Нещодавно сюди приходили співробітники тепломереж, та зафіксувати дані лічильника, що розташований у підвалі, не змогли.

Наслідки підтопленого підвалу видно вже і у під’їзді. Мешканці будинку запросили нашу знімальну групу подивитися на проблему власними очима.

На око рівень води тут по коліно. За офіційними ж даними, тобто за словами комунальників, – 15 сантиметрів. За роз’ясненнями з приводу проблем будинку на Тенісній, 16 ми звернулись до начальника виробничого відділу «Запоріжремсервісу».

Після цієї зустрічі ми вирішили подивитися на результати роботи комунальників та завітали на Тенісну ще раз. Воду у підвалі відкачали, вузли на мережах відремонтували. Тож як змусити комунальників працювати – дивіться у програмі «Соціальний патруль» о 19:45.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/inzhenerni-merezhi-zajmayut-pershe-mistse-za-kilkistyu-avarij-ta-nespravnostej-u-zhkg-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top