Ірина Аніловська – про хитрість олігарха Коломойського та бажання витягнути з гаманців українців компенсацію

Політичний оглядач Ірина Аніловська розказала в своєму дописі про нахабність олігарха Ігоря Коломойського.

У передчутті свята бізнесмен вже сьогодні заявляє, що планує отримати від України компенсацію за втрату “Приватбанку”. Втім, він переконує, що сам “Приват” йому більше не потрібен, натомість він вважає, що претендує на повернення собі коштів.

Ірина Аніловська називає олігарха міжнародним жуліком і нагадує українцям як він обкрадав свій же банк протягом 20 років. Побудувавши досить потужну систему, від якої залежить банківська структура в країні, він регулярно і у великих обсягах витягував з фінансової установи гроші аж до того часу, коли банк опинився на межі краху.

“Приват” негайно потрібно було профінансувати, в іншому випадку, банківська система в Україні могла рухнути. Вимоги Національного банку негайно виправити ситуацію та дотувати “Приватбанк” Ігор Коломойський ігнорував. Державі не залишалося нічого іншого, як закрити всі дірки за рахунок державного бюджету та перевести його у власність держави.

Сьогодні Ігор Коломойський має нахабність вимагати грошей, тримаючи українців за повних невігласів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/span-style-color-004c99-strong-irina-anilovska-strong-span-pro-hitrist-oligarha-kolomojskogo-ta-bazhannja-vitjagnuti-z-gamanciv-ukrainciv-kompensaciju-strong-span.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top