Ірина Фріз: скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання держполітики стосовно наших захисників

Сьогодні у Відкритому Офісі кандидати від «Європейської Солідарності» провели брифінг щодо роботи та першочергових завдань Верховної Ради дев’ятого скликання.

Скорочення комітету у справах ветеранів свідчить про згортання державної політики стосовно наших захисників, – про це під час прес-конференції заявила міністр у справах ветеранів, кандидат у народні депутати України від партії «Європейська Солідарність»»Ірина Фріз / Iryna Friz.

Замість того щоб надати можливість комітету у справах ветеранів у новому скликанні Верховної Ради функціонувати на повну потужність в тандемі зі створеним Міністерством у справах ветеранів, ми бачимо як починається скорочення однієї з найважливіших гілок державної політики стосовно наших захисників.

Пріоритетною задачею «Європейської Солідарності» буде збереження комітету, адже його скорочення може призвести до ліквідації стратегічно важливого міністерства у справах ветеранів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/irina-friz-skorochennja-komitetu-u-spravah-veteraniv-svidchit-pro-zgortannja-derzhpolitiki-stosovno-nashih-zahisnikiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top