Актриса Ирма Витовская встретилась с запорожскими поклонниками ее творчества
Звезда фильмов «Леся+Рома» и «Мої думки тихі», актриса Ирма Витовская стала одним из ярких хедлайнеров ArtForum, который проходит в Запорожье с 15 по 21 августа.
Она стала участницей двух дискуссий и провела две встречи в хабе «Платформа совместный действий». Презентовала комедию «Мої думки тихі», который показывали под открытым небом на локации у филармонии. Фильм рассказывает о взаимоотношениях матери и взрослого сына.
— Нарешті Україна потішила комедією, так писали західні критики, — рассказывает о ленте «Мої думки тихі». — Вони звикли, що Україна приїжджає і скаржаться — проблеми, трагедії, встановлення нації. Такі картини, звичайно, потрібні. А тут для них трохи шок. Це все одно, як якщо б Боллівуд зняв фентезі.
Успіх картини — це сім яскравих дебютів. Але для мене було трохи шоком, коли дізналася, що цей фільм – дебют сімох членів команди. Тому що я домовлялася на дебют режисера Антоніо Лукіча. А потім поступово дізнаюся і про інші дебюти. У мене починається паніка. Потім я заспокоїлася, фільм хороший. А в кінці дізналася, що у продюсера теж дебют. Кажу, добре, що мені раніше цього не сказали. (Улыбается).
А ще Антоніо Лукич, як патріот малої Батьківщини, Закарпаття, показав цей край неймовірно красивим. В фільмі дуже багато смислів. Тут і» розрив пуповини » з дорослішає дитиною. А з сином це особливо травматично. Жінка-власниця свого сина. Поки син її власність-вона молода. А коли він вибирає свій шлях і жінка вже не може ним маніпулювати, вона старіє. У фільмі і цей пласт, і Батьківщина — емігрувати або залишитися… Картина сподобалася багатьом в різних країнах, тому що в різних пластах є теми, близькі людям різних країн. І вона некон’юнктурна. Над цією історією ви і посмієтеся. А будуть моменти, коли вам захочеться зателефонувати батькам.
Антонио Лукич, как патриот малой Родины, Закарпатья, показал этот край неимоверно красивым. В фильме очень много смыслов. Тут и «разрыв пуповины» с взрослеющим ребенком. А с сыном это особенно травматично. Женщина — собственница своего сына. Пока сын ее собственность — она молода. А когда он выбирает свой путь и женщина уже не может им манипулировать, она стареет. В фильме и этот пласт, и Родина — эмигрировать или остаться… Картина понравилась многим в разных странах, потому что в разных пластах есть темы, близкие людям разных стран. И она неконъюнктурная. Над этой историей вы и посмеетесь. А будут моменты, когда вам захочется позвонить родителям.
-Вы стали известной после сериала «Леся+Рома». Что он для вас значит, что вспоминается?
— Це вже історія телебачення. Згадую тільки позитивне. Леся — це мій персонаж, зроблений з любов’ю. Я «простебала» жінок, всіх їх тарганів, але з любов’ю. Тому вона всім і полюбилася. Що ще було прикольно — подарунки. На базар підеш — овочів надають. У м’ясній підеш — м’ясо подарують. Давали раків. Куди не поїдеш — скрізь мені несуть. (Смеется). Це був улюблений народний герой.
-Это один из первых украинских комедийных сериалов.
— Так, це і популяризація живої української мови. Два живих персонажа. При Януковичі була Національна комісія із захисту суспільної моралі при Януковичі — його, слава Богу, після Майдану розігнали. Стрічка «Леся+Рома»була репресована комісією з моралі. (Смеется). Тому, це нормальний продукт.
Це був перший український кінопродукт не в «конвертах», а все з податками. Це означає, що він був самоокупний. Коли Олександр Роднянський давав «Телетріумф», то сказав: «Шкодую, що я не спустив «Няню » в україномовному сегменті. Україна довела, що вона здатна дивитися українською». (Фильм стал лауреатом премии Телетриумф-2006 как лучший сериал года. — Ред).. Таких продуктів як «Леся + Рома» має бути багато. Я сподівалася, ми прорвемося і будуть з’являтися наші «Друзі» та інші. Але «Леся + Рома»поки самотні.
-А как вы решила стать актрисой?
— Як то кажуть, Бог врятував, так вийшло. Пішла за компанію і поступила. Мене тато і мама спровокували. Хоча ніколи не розглядала таку можливість. Ходила в мистецькі гуртки і всі говорили, що у мене дорога тільки в артистки. Але я ризикнула, прийшла — доведу, що я найкраща. А потім подумала — і навіщо я поступила? (Улыбается).
-Каково играть 86-летнюю бабу Присю в мистическом фильме «Брама»?
— Це три години гриму, три годину сну… Взагалі, для мене Україна — це саме баба Пріся, така здичавіла Мавка.
-Расскажите пожалуйста, о съемках в новом фильме, психологическом триллере «Між нами».
— Напередодні цієї зустрічі я підписала договір про конфіденційну інформацію. Розповім те, що можна, спойлерити не буду. Це історія про різне кохання. Піднімається важлива тема про економічне та побутове насильство. Фільм став переможцем 11-го пітчингу Держкіно.
Після вдалого дебюту Антоніо Лукіча «Мої думки тихі » я зрозуміла, що здатна допомагати режисерам-дебютантам, коли мені подобається матеріал і концепція. Тим більше, Соломії Томащук — жінка, яка наважилася зняти фільм: специфічний, з візуальним ефектом, ще й психотрилер. Завтра у мене остання зйомка, але фільм у виробництві до кінця вересня.
Фильм «Між нами», по словам Ирмы Витовской, выйдет в прокат 2021 году.
Сорганизатор ArtForum — общественная организация «Запорожье. Платформа совместных действий». Это организация, созданная для поддержки развития местных сообществ. В числе ее учредителей- Группа Метинвест и его запорожские предприятия: Запорожсталь, ЗКХЗ, Запорожогнеупор, ЗЛМЗ.
Газета «ИЗ-Панорама» и сайт «Индустриалка» является информационным партнером ArtForum.
Читайте также: В Запорожье побывал автор знаменитой серии картин о Майдане.
Фото автора
Сообщение Ирма Витовская рассказала о секретах успеха своих фильмов появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.
Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/irma-vitovskaya-rasskazala-o-sekretah-uspeha-svoih-filmov
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook