Істерія митрополита Луки в Запорізькому аеропорту приголомшила пасажирів та прикордонників – журналіст

На цей раз очільник православної церкви московського патріархату в Запоріжжі обурився тим, що його речі переглядали прикордонники місцевого аеропорту. 

Скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (в миру Коваленко Андрій В’ячеславович) став центральною фігурою чергового скандалу. Про це в соцмережі Facebook повідомив запорізький журналіст Віталій Горбенко з посиланням на розповідь очевидців конфлікту. За його словами, 1 грудня Лука повертався в Запоріжжя зі Стамбулу та разом з іншими пасажирами проходив паспортний контроль. Обурення очільника УПЦ МП почалося в той момент, коли прикордонники попросили його пред’явити особисті речі для огляду та таким чином затримали аж на 10 хвилин!

“Судячи з постів, за кордоном Лука буває регулярно. Цікаво, ви також маєте таку можливість?”, – підсумував Горбенко.

  Фото — Віталій Горбенко

Далі історія почала набирати нових обертів і Лука заявив, що прикордонники служать особі, яка зраджує нашу країну (про кого йшла мова, він так і не зазначив – Авт.). Журналіст вказує, що одіозний митрополит не вважає за потрібне дотримуватися вимог чинного законодавства та, зокрема, щодо перетину державного кордону. Окрім того, інші пасажири були шоковані непристойною поведінкою “служителя” Божого.

“Люди були шоковані, коли почули як святий отець вміє «благую весть нести», бо навіть не кожен грішник так може. Хоча Лука по спеціальності лікар, але приходить на думку, що архієрею вже самий час навідатись до колег психотерапевтів, оскільки з духовною врівноваженістю в нього явно не все гаразд”, – пише Віталій Горбенко.

Наостанок журналіст загадав загадку: який годинник носить Лука? (хто відгадає, подивиться ціну, але спочатку присядьте щоб не впасти).

Нажаль, журналістам Forpost не вдалося розгледіти годинник більш детально, проте дивлячись на автопарк “святого” отця, можна здогадатися, що аксесуар коштує дорого.

Читайте також: Віталій Горбенко – істерія митрополита Луки з приводу Томосу – це боязнь втратити фінансові потоки

Сообщение <strong>Істерія митрополита Луки в Запорізькому аеропорту приголомшила пасажирів та прикордонників – журналіст</strong> появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-isterija-mitropolita-luki-v-zaporizkomu-aeroportu-prigolomshila-pasazhiriv-ta-prikordonnikiv-zhurnalist-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top